O mnie

Spasibo! Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!

Maria NajdienowaNazywam się Maria Najdienowa (z domu Demidowska), jestem tłumaczem przysięgłym, technicznym i symultanicznym języka rosyjskiego.

Pochodzę z Petersburga w Rosji, gdzie za sprawą miejscowej Polonii rozpoczęła się moja przygoda z językiem polskim, który później poznawałam głębiej studiując w Warszawie (Stosunki Międzynarodowe na UW) i Krakowie (Europeistyka na UJ).

Jestem absolwentką Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Państwowego w Petersburgu.

Po studiach pracowałam w Warszawie, zdobywając bezcenne doświadczenie w tłumaczeniach ustnych (konsekutywnych i symultanicznych) oraz pisemnych. Zapewniałam wsparcie lingwistyczne dla licznych delegacji branżowych i rozmów specjalistycznych.

W 2013 roku rozpoczęłam pracę jako tłumacz dla kilku organizacji w Polsce.

Moja specjalność to tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze i urzędowe.

Jestem native speakerem języka rosyjskiego, co pozwala mi tłumaczyć strony internetowe oraz prowadzić dwujęzyczne profile na portalach społecznościowych dla moich Klientów (w razie potrzeby również w języku angielskim).

Zlecając mi przetłumaczenie stron www, dokumentów czy artykułów, możecie Państwo mieć pewność, że wynik końcowy będzie odbierany przez rosyjskojęzycznych czytelników jako tekst „naturalny”, a nie przekład.


Zapraszam do współpracy!

O mnie

Nazywam się Maria Najdienowa (z domu Demidowska), jestem tłumaczem przysięgłym, technicznym i symultanicznym języka rosyjskiego. Moja specjalność to tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze i urzędowe.

Informacje kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: +48732692777

Nasze Biuro Tłumaczeń posiada kilka punktów odbioru w Warszawie.

Prosimy się o telefoniczne bądź mailowe umówienie się na złożenie/odbiór dokumentów.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…